Dalmat - logo

Strona główna

OFERTA:

Wycieczki szkolne:
Lato 2009:

Touroperator EXIM TOURS


Dokształcanie:
chorwacki oleander
KOLONIE / OBÓZ

REWALTURNUSY:

TERMINCENA
29.06.-12.07.1160 PLN
13.07.-26.07.1180 PLN
27.07.-09.08.1180 PLN
10.08.-23.08.1160 PLN

Rewal - to atrakcyjne kąpielisko morskie w województwie zachodniopomorskim. Należy do najczęściej odwiedzanych miejscowości ze względu na piękne i szerokie piaszczyste plaże, malownicze klifowe wybrzeże na odcinku kilkunastu kilometrów. Duże nasłonecznienie i mikroklimat gwarantują doskonały wypoczynek. W okolicy ruiny kościółka w Trzęsaczu.

Świadczenia:
Cena obejmuje: zakwaterowanie, wyżywienie, transport, realizację programu, ubezpieczenie NNW, opiekę doświadczonej kadry kierownika i wychowawców, ratownika, opiekę medyczną. Cena nie obejmuje: opłaty za wycieczkę do Niemiec do Hansa Parku i biletu wstępu.

Grupy wiekowe:
Grupa wiekowa uczestników: 7-14 lat; 15 - 19 lat

Zakwaterowanie:
Pensjonat prywatny- budynek główny, pokoje 3-, 4- i 5- osobowe z łazienkami i TV, w budynku dwa pokoje 4-os - wejście do łazienki jest z korytarza (są to łazienki tylko dla tych pokoi, nie do ogólnego użytkowania) oraz pokoje na ostatniej kondygnacji w układzie: 2 pokoje (2-os i 3-os.) ze wspólną łazienką - wejście do łazienki jest z korytarza (są to łazienki tylko dla tych pokoi, nie do ogólnego użytkowania) oraz 1 pokój przejściowy (3+3) z łazienką oraz w parterowym pawilonie - pokoje 3-osobowe z łazienkami i TV. Na terenie obiektu: świetlica z TV i sprzętem muzycznym. Odległość do plaży - 200 m.

Wyżywienie:
Trzy posiłki dziennie + podwieczorek w stołówce na miejscu.
Pierwsze świadczenie - obiadokolacja w dniu przyjazdu; ostatnie świadczenie śniadanie + suchy prowiant na drogę w dniu wyjazdu

Transport:
Autokar na trasie Łódź - Poznań - Rewal
Organizator zastrzega możliwość opóźnień spowodowanych warunkami drogowymi.

Opieka pedagogiczna:
Kierownik, wychowawcy zatwierdzeni w Kuratorium Oświaty.

Opieka medyczna:
W oparciu o miejscową służbę zdrowia - lekarz na każde wezwanie.

Ubezpieczenie:
NNW

Program:
• Wycieczka autokarowa: Woliński Park Narodowy - Jezioro Turkusowe - Międzyzdroje (molo, Promenada Gwiazd)
• Wycieczki piesze po okolicy: do Niechorza i Trzęsacza.
• Szukamy talentów: Mini Playback Show, Maraton Uśmiechu, Wieczór Kabaretu, Kalambury, Konkurs plastyczny, karykatury
• Konkurs tańca dyskotekowego: solo i w parach
• Plażowanie i morskie kąpiele pod opieką ratowników i wychowawców
• Gry i zabawy na plaży: konkurs rzeźby z piasku, zamki z piasku, malowanie kamieni, przeciąganie liny, piłka plażowa, wyścigi, wesoły tor przeszkód
• Olimpiada sportu: turnieje piłki siatkowej na plaży; mecz koszykówki, 2 x zajęcia na hali sportowej
• Ognisko, dyskoteki, plenerowe wieczory muzyczne
• Program relax na maxa, czyli słońce, muzyka dyskoteki - 100% relaksu dla luzaków (Wybory Super Luzaka i Super Luzaczki czyli kto jest cool & trendy?)
• Wszyscy grają, graj i Ty - Gry i zabawy z różnych stron świata - propozycja dla najmłodszych, będzie kolorowo, zabawowo i radośnie. Wszystkie dzieci, niezależnie od szerokości geograficznej, w jakiej się wychowują, łączy umiłowanie zabawy. Ruszamy w podróż dookoła ziemskiego globu. Dzieci poznają gry, zabawy, konkursy, zgadywanki swoich rówieśników z różnych zakątków świata min. Slalom ślepców ( dzieci z Czech), tunel (dzieci z Sierra Leone), co to jest (dzieci z Polski), podaj liczbę (dzieci z Filipin), kura i gąsienica ( dzieci z Maroka), w tył zwrot (dzieci z Węgier), wyścig balonów (dzieci z Bangladeszu). Podróże dzieci po krajach - konkurs -kolory" - skojarzenia krajów (malowanie flag, wykonanie godła, układanie hymnu, zwyczaje i tradycje). Dla każdego certyfikat Podróżnika.
Program ramowy uzależniony jest od wielu czynników m.in. pogody, zainteresowania młodzieży i może ulec modyfikacji

Dodatkowy program turystyczny: - zapisy w biurze przed wyjazdem, opłata na miejscu, realizacja przy min. 10 chętnych:
• Wycieczka do Niemiec - HANSA PARK: ( realizowane przy grupie min. 10 osób) gwarantujemy około 8 godzin zabawy w położonym nad Bałtykiem w jednym z największych lunaparków w Niemczech. Czekają tam liczne atrakcje: wodny tor bobslejowy "Rio Dorado", kapsuła spadająca z wysokości 50-ciu metrów "Monte -Zuma", kolejki ziemne i powietrzne, zjeżdżalnie, wodne, karuzele, łodzie, wieża widokowa i przepiękne tereny parkowe. Na najmłodszych czeka Czarodziejski Jarmark, huśtawki, kuglarze i żonglerzy bawią publiczność wymyślnymi sztuczkami. W cyrku wodnym szaleją lwy morskie i foki. W kanionach Dzikiego Zachodu ćwiczą strzelanie z koltów prawdziwi kowboje. Jest tu również rewia variete "Światło i dźwięk", kino trójwymiarowe, kraina piratów, afrykańscy akrobaci, teatrzyk dla najmłodszych. Są wesołe makijaże na dziecięcych buziach, są kolorowe stwory przechadzające się alejkami, jest barwna parada artystów Hansa Parku - odpłatność 160zł - bilety wstępu uczestnicy opłacają we własnym zakresie - ok.20 Euro (obowiązkowo ważny paszport lub dowód osobisty)

Cena obejmuje:
zakwaterowanie, wyżywienie, transport, realizację programu, ubezpieczenie NNW, opiekę doświadczonej kadry kierownika i wychowawców, ratownika, opiekę medyczną.
Cena nie obejmuje:
opłaty za wycieczkę do Niemiec do Hansa Parku i biletu wstępu.

Uwagi:
Należy ze sobą zabrać: wygodne obuwie do pieszych wędrówek, mały plecak, kurtkę ortalionową, nakrycie głowy od słońca, okulary przeciwsłoneczne, strój kąpielowy i ręcznik kąpielowy. Obowiązkowo należy zabrać ważną legitymację szkolną. Osoby wyjeżdżające na wycieczkę do Niemiec - obowiązkowo ważny paszport lub dowód osobisty.

Rozkład jazdy:
miastomiejsce zbiórkigodzina
Łódźparking od Al.Włókniarzy przed PKP-Kaliska08.00
PoznańDw. Letni PKP, ul. Dworcowa11.30


Serdecznie Zapraszamy!
 


Kontakt
Numer konta

Dokumenty do pobrania:

Ważne informacje:Galerie:
DAL-MAT
Dokształcanie Uczniów i Organizowanie Turystyki Młodzieżowej
Łódź 92-507, ul. Dostojewskiego 8 m 42
tel. (42) 673-30-15, 0-503-165-171
e-mail: dalmat@wp.pl
Stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024x768px lub wyższej
www.asosnowska.pl